My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

January 2016

Rest in Peace

14. january 2016 at 15:51 | Yuna
Alan Rickman died. Age 69.
Wands in the air, my friends. Wands in the air.I'm going to start a HP watching marathon.

Uhmm já nevím

9. january 2016 at 12:01 | Yuna |  Boring everyday
Titulek článku nesmí být prázdný.

Můj mozek je momentálně prázdný.

No ne jenom momentálně, ale tak nějak už je prázdný pár měsíců.

Jak jste si mohli všimnout, nepíšu tady skoro vůbec a myslím si, že valná většina lidí, kterou bych mohla nazývat stálými čtenáři už nade mnou zlomila hůl.

Vlastně bych se ani moc nedivila :D

Ale nebudu se litovat.

Všák já někdy zas začnu být více aktivní.

Možná.

Sliby chyby.

Žádné novoroční předsevzetí jsem si nedala.

Když už jsme u novoročních předsevzetí, jak jste si užili Silvestr? ^^ Co Vánoce? Nejsem si teď jistá, jestli jsem to tady zmiňovala, ale letos jsem si já osobně Vánoce vůbec neužila. nějak se ke mě vánoční nálada vůbec nedostala. Dárky jsem ještě sháněla 23., tak jak to normálně bývá, protože jsem líná osoba školou povinný člověk. [Hezká výmluva] Já osobně dostala na Vánoce počítač, který jsem teda dostala už asi půl roku předem :D Rodiče mi pod stromeček zabalili krabici, moc hezké. Potom nějaké ponožky a spodní prádlo a pyžamo a papuče :D /"pantofle" pro ty ostravštiny neznajíce/ Samé měkké dárky. Asi opravdu stárnu, ale mám radost i z nich.

Silvestr byl ale pěkný ^^ Přijela jsem za svým přítelem a strávila tam pěkné chvilky. Rodiče jsem nechala doma, ale co už.

Prázdniny byly taky plné překvapení. Dozvěděla jsem se, že jedna babička má rakovinu v pokročilém stádiu a druhou odvězli do nemocnice kvůli mrtvici. Amazing. *sighs*

Škola je čím dál tím horší. Byla jsem tam týden a už chci zase pěkně zpátky a mít nějaké volno :"D
Proprokrastinovala jsem celý pátek /záškolák, lol/ Je pěkné si moct psát omluvenky ^3^ (zatím asi jediná výhoda být "dospělý")


Pusťte si video v pra- levém horním rohu, pokud sledujete Teen Wolf a máte tak stejně rádi Nogitsune Stilese jako já. Nebo si jenom pusťte video a poslouchejte písničku, protože se mi nehorázně líbí :D

Aaaaahhh je strašný pocit být tak nemotivovaná do ničeho.

Přála bych si, aby mé články už přestaly být jenom o mně a stěžování si na to, jak jsem neaktivní... POTŘEBUJU NÁPADY na to, o čem psát. Múza mě nějak opustila. Takže vážení, pokud čirou náhodou chcete, abych napsala třeba nějakou úvahu na cokoliv, napište to dolů :)