My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

Kam Evropa spěje?

14. november 2015 at 18:29 | Yuna |  Hloubání a Dloumání
Zdravím.
Dlouho jsem tu nebyla >< ale konečně jsem si našla něco, o čem bych chtěla povídat. Nebo si spíš postěžovat, žádný informující článek nečekejte a hned se v komentářích prosím nehněvejte, protože jsem já sama momentálně dost naštvaná a potřebuju to ze sebe dostat.

Všichni vidíme co se kolem nás děje. Já se ptám, kam ta Evropa s tímhle vším vlastně spěje?
Pozíváme si k sobě chudáčky v tísni s dobrou vůlí, oni nám to evidentně velice mile oplácí rozbíjením věcí v záchytných centrech, děláním bordelu a teď vraždou.

Stále tady jsou lidi, kterým to přijde naprosto v pohodě? Asi ne, že.

Dělá s tím ovšem někdo něco?

Taky ne.

Tušil někdo, že se tohle dřív nebo později stane? Já ano.

Vysoko postavení lidé jako paní Merkel asi ovšem ne. Snaží se i po tomhle dále předstírat, že má vše pod naprostou kontrolou.

Rádoby humanisté, vidíte, kam vaše činy vedou?

Všichni teď řeší, kam se pošle tolik a tolik tisíc uprchlíků. Kam? Domů.

Velmi mě udivuje a znechucuje myšlení některých lidí. Navíc dělají tu chybu, že se snaží věci řešit tady na půdě Evropy. Ale proč by se měly jejich problémy řešit v Evropě? Jestliže už něco chtějí řešit, měli by začít u nich. To je ta chyba, které se dopouštějí.

Ubozí civilisté se snaží "vyjádřit své kondolence" rodinám v Paříži, ačkoliv v přátelích nemají nikoho z Paříže.
Dávají si na svoji profilkovku filtr z téhož důvodu. Protože to určitě pomůže. Asi tak stejně jako znáčknutí tlačítka "like" na pomoc lidem v Africe nebo dětem s rakovinou.

Výborný nápad! můžete ji vytisknout a poslat do Francie a předat je rodinám. Alespoň si s nimi zapálí oheň v krbu domova.

Já zůstávám (pesimistickým?) realistou a zastávám názor že všichni Evropané, kteří nekonvertují na Islám půjdou dřív nebo později pod kytičky.

Omlouvám se, článek nemá žádnou hlavu a patu a je významný asi tak jako hashtagy na facebooku, ale někam jsem to napsat musela.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Majklice†Světice Majklice†Světice | Web | 15. november 2015 at 18:16 | React

Trochu mi přijde, jako by tím, že pomůže muslimům, se Merkelová snažila odčinit hříchy Německa :D Neříkám, že tomu tak je, jenom to tak vypadá.

2 Yuna Yuna | Web | 15. november 2015 at 21:17 | React

[1]: a dělá tím přesný opak XD

3 AWIT•ER AWIT•ER | Web | 20. november 2015 at 22:13 | React

Taky jsem tak nějak tušila, že tohle prostě nedopadne dobře, však jak by mohli mít lidé, co pošlou klidně své dítě obalené TNT odpálit nádraží, nějaký neškodný vliv na Evropu.. Ikdyž.. stejně si myslím, že je tohle všechno nějakým způsobem řízené mocnostma, o kterých víme velký prd. Každý uvěří tomu, co nám ukážou ve zprávách, vstane z gauče, otevře facebook a s pokerfacem si dá na profilovku filtr v barvách Francie, aby náhodou nebyl pozadu.. A to je přesně to, o co jim jde, prostě jim to každý žere a na okolnosti co jdou jaksi mimo TV Nova se už nepodívají.. Třeba jak by mi vysvětlili, že to osvětlení Opery v Sydney, které mělo být vyjádření soustrasti stejně jako to bylo u jiných staveb po světě, bylo připravené ještě před teroristickým útokem..?
Ahh, jak já miluju sledovat všechny ty tupé hádky na sociálních sítích, člověk si řekne, že není tak vypatlanej jako velké procento ostatních lidí :D
Ehm, jinak pěkný blog.. to jsem vlastně chtěla napsat původně.. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama