My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

November 2015

Do you even adult?

26. november 2015 at 13:55 | Yuna |  Boring everyday
Tož tak jsem tu zase :D
Zdráv buď ten, již s dobrým úmyslem přicházíš.

Přišla jsem vám povyprávět pár věcí z mého nudného každodenního života, hahaaa!

Zaprvé, kdyby to někoho zajímalo, před nějakou dobou jsem si založila blog v angličtině, který můžete najít zde. Už delší dobu jsem si s touhle myšlenkou pohrávala a tak jsem se do toho vrhla ^^ Moje angličtina sice není nejlepší, ale nejhorší taky ne :D Udělala jsem to proto, protože jsem si řekla že takhle bych mohla přinést trocha toho svého moudra i většímu obecenstvu. Zatím tam toho moc není ale časem se to snad zlepší :D

Můj anime sledovací apetit se zase vrátil a já toho mám teď zase nějak moc :D Po asi týdnu, co spolužačka ve škole všem vykládala o One Punch Manovi a chtěla, abych se začla dívat jsem se do toho teda taky vrhla a musím říct, že to není vůbec špatné, na to že to vzniklo z webkomixu kvality Malování.
Z ongoing anime sleduju dále Haikyuu 2nd season a Owari no seraph 2. Protože Haikyuu je moc epické na to se nedívat dál a Owari no seraph... no prostě. Mikayuu.

Yun objevila Ameriku!
Kam se hrabou nové ongoing anime, když ty starší jsou tak dobré!
Mimo věcí jako One Piece nebo HxH se Yun zaměřila na sportovní anime a rozkoukala si One Outs :3 basically the only sports anime I know which isn't gay Pokud neznáte a sportovní anime máte rádi, doporučuji se kouknout!
Hlavní hrdina je takový baseballový Lelouch and I love it :3

Začala jsem hrát Vindictus, pokud by to někoho zajímalo :D Můžu doporučit, je to super hra ^^ (škoda toho oblečení :D 30 éček za kostým se mi dávat nechce)

Trochu jsem pokročila v cosplayi, jeden večer jsem si sedla nad šicí stroj a vyšlo z něj tohle: tedy jen vrchní část :D která ještě není hotová, potřebuje rukávy. BUT IT'S SOMETHING


Ale abych se vrátila k nadpisu a vysvětlila jeho význam.
Pokud to někoho ještě nenapadlo... ano ano. Stát mě oficiálně považuje za dospělou :"D
To víte no. Osvítilo mě a od úterý vnímám svět naprosto jinak, najednou mi je vše jasné a všechno je pro mě hračka :^)))))
*sighs*
Bylo by to fajn, že ano!
V sobotu jsem to zdárně oslavila s celou rodinou a přítelem (kterého jsem teda měla tu čest všem představit, lel) a k mému překvapení jsem nedostala žádný alkohol XD Vše co jsem měla tedy byla štamprle na připití a míchaný nápoj~
Oslava proběhla líp než jsem čekala, rodina mě neznemožnila a toho si cením snad nejvíc.
Dostala jsem nějaké peníze a dárkové poukazy, za které jsem si už stihla koupit sluchátka a předražený parfém (asi nejdražší v mém životě. Řekněte mi proč 30ml lahvička stojí přes 1000 někdy i přes 2000Kč?) A kytky. Spousty kytek :D Potěšila mě kytice od rodičů, přesně 18 velkých červených růží. Krásné. Škoda že za chvíli umřou. (alespoň jsem si je pověsila na zeď)
Oh a taky jsem dostala sejf xD naprosto super.


Nějak mi došly nápady, tak to pro dnešek ukončím :D
zatím~ Yun

Kam Evropa spěje?

14. november 2015 at 18:29 | Yuna |  Hloubání a Dloumání
Zdravím.
Dlouho jsem tu nebyla >< ale konečně jsem si našla něco, o čem bych chtěla povídat. Nebo si spíš postěžovat, žádný informující článek nečekejte a hned se v komentářích prosím nehněvejte, protože jsem já sama momentálně dost naštvaná a potřebuju to ze sebe dostat.

Všichni vidíme co se kolem nás děje. Já se ptám, kam ta Evropa s tímhle vším vlastně spěje?
Pozíváme si k sobě chudáčky v tísni s dobrou vůlí, oni nám to evidentně velice mile oplácí rozbíjením věcí v záchytných centrech, děláním bordelu a teď vraždou.

Stále tady jsou lidi, kterým to přijde naprosto v pohodě? Asi ne, že.

Dělá s tím ovšem někdo něco?

Taky ne.

Tušil někdo, že se tohle dřív nebo později stane? Já ano.

Vysoko postavení lidé jako paní Merkel asi ovšem ne. Snaží se i po tomhle dále předstírat, že má vše pod naprostou kontrolou.

Rádoby humanisté, vidíte, kam vaše činy vedou?

Všichni teď řeší, kam se pošle tolik a tolik tisíc uprchlíků. Kam? Domů.

Velmi mě udivuje a znechucuje myšlení některých lidí. Navíc dělají tu chybu, že se snaží věci řešit tady na půdě Evropy. Ale proč by se měly jejich problémy řešit v Evropě? Jestliže už něco chtějí řešit, měli by začít u nich. To je ta chyba, které se dopouštějí.

Ubozí civilisté se snaží "vyjádřit své kondolence" rodinám v Paříži, ačkoliv v přátelích nemají nikoho z Paříže.
Dávají si na svoji profilkovku filtr z téhož důvodu. Protože to určitě pomůže. Asi tak stejně jako znáčknutí tlačítka "like" na pomoc lidem v Africe nebo dětem s rakovinou.

Výborný nápad! můžete ji vytisknout a poslat do Francie a předat je rodinám. Alespoň si s nimi zapálí oheň v krbu domova.

Já zůstávám (pesimistickým?) realistou a zastávám názor že všichni Evropané, kteří nekonvertují na Islám půjdou dřív nebo později pod kytičky.

Omlouvám se, článek nemá žádnou hlavu a patu a je významný asi tak jako hashtagy na facebooku, ale někam jsem to napsat musela.