My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

Summoners war

10. september 2015 at 17:06 | Yuna |  trash
Ten název mě znepokojuje. Bud' bych to změnila na Summoner's war nebo Summoners' war ale proč Summoners war... já nevím XD To je jedno.

Proč jsem ale tady. Chtěla jsem vám představit svou novou závislost v podobě /něčeho se chytněte/ herní aplikace na android! :D Jooo no proč to překvapení... Já jsem hrozný člověk. Stahuju si do mobilu několik her, vyzkouším je, nějakou dobu je hraju, ale stejně mě přejdou a nakonec je smažu protože nemám místo.
Výjimku tvoří ovšem SW. Celým názvem tedy Summoners war: Sky arena.
Bylo mi řečeno, že "takových her je hodně" ale mě je jedno kolik takových her je nebo není :D Já jsem si oblíbila tuhle a budu ji hrát do zblbnutí.O co tedy jde. Chováte si svoje žvížátka :333 THE END.


Ne ted' vážně. Jak jste si mohli dovtípit, *přemýšlí nad českým ekvivalentem k "summon"* přivoláváte si z magických kruhů příšerky a s nima bojujete a probojováváte se do jiných oblastí, čím dál tím těžších, bojejete taky v dungeonech a staráte se o ochranu svého vznášejícího se ostrůvku, který můžete postupně rozšiřovat (který je v takovém cool 3D-ish provedení) nesmíte ovšem zapomenout starat se taky o svoje příšerky. Ty postupně vylepšujete díky runám, které dostanete z jednotlivých splněných oblastí, které musíte probojovat. Runy vaším (dobře, pro mě alespoň to jsou) miláčkům (ne vážně. I care for these little ones more than I do for most of the people in my classroom) zvyšují určitou část, at' už to je DMG, HP, resistance, accuracy, speed a jiné. Na těchto runách a neustálém farmení a expení oblastí za účelem zvýšení lvlu příšerek stojí vlastně celá tahle hra. Taktéž na štěstí při summoningu (jo furt to počeštěně zní líp než česky) ze scrollů (které taktéž můžete dropnout kdekoliv a kdykoliv). Jsou tady příšerky od 1 až po 6 hvězdiček. Ty, které nestojí za nic a jsou vhodné použít jako žrádlo xpček pro ty silnější až po, samozřejmě, ty šesti hvězdičkové, ty nejvíc OP, které ale jen tak nedostanete.

Ve velmi stručném základu je tohle vše. Nebojte se vlka nic, na vaší cestě vás doprovází taková milá slečna, která vám ze začátku poradí jak na to, takže nebudete tápat. Potom to už je jen otázka času a zvyku.

Jo, taky to má nějaký příběh v pozadí, ale ten jsem se naučila od okamžiku, kdy mi přišlo strašně zdlouhavé si číst ty jejich konverzace, nevnímat.

Tahle hra je překvapivě komplexní a nabízí hodně možností, snad žádná příšerka není nikdy úplně stejná, jako ta druhá. Záleží jen na vás a vašem uvažování, co byste chtěli asi změnit na vašem summonu :)
Ani já ještě úplně neznám všechny podrobnosti a vychytávky, které tato hra nabízí.

(Nemá to tedy zrovna moc rozvinutý multiplayer, jediný multi je vlastně nejspíše jedině pokud joinete guildu, ale mě osobně to nevadí vůbec.)Time for the cool stuff.

The angel in the clip is actually really OP healer and so fricking cool. And I doubt I will ever get it XD

+ bonus: zjistila jsem, že SW je real deal. najdou se tací, kteří to dokonce i streamují na twitchi :D
 

1 person judged this article.

Comments

1 beepinka beepinka | Web | 11. september 2015 at 21:27 | React

Zní to docela hezky,možná to zkusím ^^)/,ale to budu muset nejprve uvolnit trochu místa v telefonu :D mám ho neskutečně zaflákaný - hlavně fotkami :D! ~~  To poslední video je husté :D!
JInak líbí se mi šíleně tvůj dess *-*
Jo to video,co jsi přidávala do komentáře (https://www.youtube.com/watch?v=JkOI3-QCncA) znám a taky ho dost často jedu :D je peckové :D :P
Jinak jak se ti povedla ta angličtina?:)

2 Yuna Yuna | Web | 13. september 2015 at 11:42 | React

[1]: Děkuju za ten des :D
Angličtina se mi nepovedla xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement