My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

September 2015

School art

13. september 2015 at 11:38 | Yuna |  trash
Ciaossu~

Vzhledem k tomu, že ve svém volném čase sice občas někdy něco stvořím, když mám náladu, (nedávno jsem si pořídila anilinky a musím potvrdit, že jsou naprosto geniální. Vždycky jsem měla radši vodovky než temperky, takže poněvač anilinky jsou technicky vzato syté vodovky podobné temperám, musela jsem je vyzkoušet, že) ale většinou to nedokončím nebo se mi to zkrátka a dobře nelíbí natolik, aby to bylo publikovatelné, tak si to nechávám pro sebe. Ale abyste se necítili nějak ublíženě, (no to určitě) a protože nám minulý týden výtvarnice přinesla do třídy na výzdobu nějaké naše prace a mezi nimi byla i ta moje, podělím se o ně s vámi.


Summoners war

10. september 2015 at 17:06 | Yuna |  trash
Ten název mě znepokojuje. Bud' bych to změnila na Summoner's war nebo Summoners' war ale proč Summoners war... já nevím XD To je jedno.

Proč jsem ale tady. Chtěla jsem vám představit svou novou závislost v podobě /něčeho se chytněte/ herní aplikace na android! :D Jooo no proč to překvapení... Já jsem hrozný člověk. Stahuju si do mobilu několik her, vyzkouším je, nějakou dobu je hraju, ale stejně mě přejdou a nakonec je smažu protože nemám místo.
Výjimku tvoří ovšem SW. Celým názvem tedy Summoners war: Sky arena.
Bylo mi řečeno, že "takových her je hodně" ale mě je jedno kolik takových her je nebo není :D Já jsem si oblíbila tuhle a budu ji hrát do zblbnutí.

Accept my apologies aneb doháním prázdninovou neaktivitu

7. september 2015 at 17:54 | Yuna |  Boring everyday
Heeeeeey \o/

Jak jde život?

Škola už začala, prázdniny jsou v prde-háji.

Což.

(this is hilarious)

........

Jo já vím já vím. Celé prázdniny jsem tady nebyla, že ;w; Cítím se provinile, ale přesto vám musím připomenout, (vlastně sobě si odůvodnit svoji dlouhou absenci) že vedu tenhle blog pro zábavu a nikoli jako povinnost, tak mi to prosím nemějte za zlé.
Doufám, že jste nade mnou ještě nezanevřeli a nezapomněli jste na mě D:
Zkrátka a dobře... Opravdu jsem přes celé prázdniny nenašla náladu na to, abych vám sem jen třeba napsala svoje zážitky a že jich nebylo málo. Měla jsem takový nějaký blok nebo co.

Ti, co stalkujete můj INSTAGRAM (shameless advertisement) jste mohli zaregistrovat pár fotek z mé dovolené z Rakouska a všechno ostatní, co jsem tam migla. Už vlastně ani nevím co všechno to bylo. Pokud ne, můžete tak učinit teď a třeba mě i follownout OwO (ačkoliv na tom můj život nezávisí takže XD)

No když už jsem se odhodlala sem pláchnout, tak se s váma podělím aspoň o hlavní body mých prázdnin, pokud to někoho teda zajímá :D
S velkou radostí na srdci musím říct, že letošní prázdniny byly vydařené.
  • Rafting ^^
Jako už čtvrtým rokem tradice sjíždění vody na raftech a kánojích jsme se vydali s rodinkou a mým přítelem splavovat řeku, tento rok to byla Vltava. (už podruhé, ale protože a jelikož je to jedna z mála sjízdných řek v republice povětšinu času, tak proč ne.) Bylo horko, jako každým rokem jsme se snad všichni spálili, někteří se ožrali více než jiní a jeden si vyvrtnul kotník, ale jinak byla sranda jako obvykle. Všichni do jednoho jsme skončili mokří kvůli vodním válkám, které vedeme (vlastně si hrajeme na piráty a snažíme se potopit si lodě)

  • Návštěvy návštěvy
Jak vám je nebo možná není známo, s přítelem bydlíme tak nějak poněkud daleko od sebe a většinu roku se nevidíme a když už, tak to je jen na conech, tak jsme se letos rozhodli nezahálet a využít prázdnin a toho volného času co máme co možná nejvíce. Na začátku prázdnin mě navštívil na týden on, chodili jsme po městě, seděli jsme na břehu řeky, šli jsme na bazén, do kina na Mimoně /don't hate minions, hate the fucked up fandom instead/ (first real date, yay! :D) navštívili kámoše a koukali se na filmy (Home! taky dobrý animák, doporučuju, je to kawaii :)) *weaboo detected* a tak nějak nedělali vlastě vůbec nic. Na konci prázdnin jsme se vystřídali a pro změnu jsem k němu přijela na týden já, leželi jsme většinu času doma, ráno koukali na Wipe out a dávali si maraton anime, na kterém jsem tak více méně poslední dobou závislá (díky jistému sexy pedofilnímu psycho jokerovi) a to sice Hunter x Hunter 2011 (doporučuju se kouknout) Viděli jsme 80 dílů ve třech dnech :D NO REGRETS

  • Advík
Jop jop. Byla jsem tam. Sice vůbec netuším proč, ale byla. Byla jsem na jediné yaoi přednášce a jinak vlastně vůbec netuším, co jsem tam dělala a jak jsem trávila volný čas (většinou u bufetu asi) naštěstí jsem měla ubytování u své kmotry v luxusním baráku, měli jsme s přítelem celé patro s výřivkou pro sebe a já vůbec nechápu proč jsem do těch bublinek aspoň jednou nevlezla :D Co jsem slyšela, se tam v těch třídách kde se spalo děly zajímavé věci, jako že se někdo opil tak, že tam žacal zvracet a taaak no. lel. Začínám si říkat, proč nechodím jenom na AFko. Jenže zase na druhou stranu, jeden con do roka, to je vcelku bída.

  • Alpy~
Poprvé jsem byla v Alpách :D Jely jsme dvě rodiny.Ta moje a ještě naši známí. Byli jsme tam necelý týden a já tam jela čistě jako překladatel a domlouvala jsem tam naprosto všechno, protože zbytek osazenstva by se tam nedomluvil ani německy ani anglicky a s guljanim parkem by je poslali do háje. HA. Pro antisociálního introverta jako jsem já to bylo fakt něco. (The daily struggle viz obrázek)
Na druhou stranu ovšem to byl zase fajn zážitek pomineme-li ty stresy s tím, že se musím na všechno ptát, že musím všechno zařizovat a objednávat a že třeba neznám slovíčka. Jak jsem už zmínila, v Alpách jsem byla poprvé, byly fakt moc krásné. vysoké hory no xD Udělali jsme si výlet na ledovec vysoký 3029m, což se zapsalo do mé pomyslné knihy zážitků jako nový rekord. Tak vysoko jsem ještě nebyla. A ten výhled všude! Krása.

  • Perseidy
Díky facebooku a faktu, že v kempu, kde jsme v tom Rakousku byli byla free wifina, jsem se dozvěděla, že budou padat hvězdy. Nikdy jsem je neviděla, tak jsem se rozhodla podívat se někde na vhodné místo kam zakempit, aby tam nebylo moc světla. našla jsem jedna místečko u jezera, sice tam nebyla dokonalá tma, ale hvězdy byly pěkně vidět. Kolem deseti hodin jsem vzala s sebou mamku a kochaly jsme se, seděli jsme na lavičce. Nakonec jsem teda poprvé v životě viděla padat hvězdy a bylo to moc pěkné :) Přes 10 jsem jich tahle viděla se mihnout.
  • Předškolní sraz
Tuším v posledním týdnu prázdnin jsem se ještě domluvila se stejně asociální kamarádkou, že bychom mohly být projednou aspoň trochu sociální a tak jsme se domluvily, že se sejdem, přespíme u sebe, dáme maraton seriálů, které obě potřebujeme "dokoukat" (jsou airing furt no) /Teen Wolf a Vikings/ a zároveň se zúřastníme otaku srazu v Opavě. Sraz byl super. Byli tam i tací jedinci, kteří si nás pamatovali z předchozího srazu a to mě vcelku zahřálo u srdce :D byly jsme označeny gay for each other, ale komu to vadí, že~Otaku srazy jsou fajn. Jsou to super lidi.

Přes prázdniny jsem stihla rozkoukat a dokoukat spoustu anime, takže bych o tom mohla i napsat nějaký článeček, ať mám nějakou inspiraci pro napsaní čehosik. Takže snad příště XD

  • Škola
Ano ano, bohužel jsem byla přinucena ten ústav navštívit stejně jako ostatní školou povinní i v letošním roce. Jsem tam ani ne týden a už chci pryč. Já blbá, co jsem si v tom druháku myslela. Vybrala jsem si DSD (Deutsches Sprachdiplom) seminář + ještě máme normální němčinu a letos nám přibyla ještě německá konverzace a ve výsledku mám 7x týdně němčinu a 6x týdně angličtinu a to chodím do anglické třídy :DD Já asi fakt umřu. Navíc nemáme už žádné oddychové hodiny jako informatiku, zeměpis nebo výtvarku.

Krásný alpský oslík :D (instagram pls)

Tenhle ráj jsem našla v Rakousku v nějakém obchod'áku na cestě domů, no nakonec jsem si nemohla nic vybrat a tak jsem si nic nekoupila.

Z Advíku. Ta velká je mého přítele a ty dvě malé jsou moje :33

my bf's cat ^^

pantsu shot.

kdo by odolal :D

Nom tak jsem ten článek udělala trocha delší než jsem původně zamýšlela. Co už XD určo jsem neřekla spoustu podstatných a nepodstatných detailů a vůbec... i tak si myslím, že vám to určitě stačilo a jste znudění až až. Pokud se vám nechce komentovat, feel free to rate or something. (i když mám radši teda komenty :D)