My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

Hello hello >w<

25. june 2015 at 17:22 | Yuna |  Boring everyday
Zdravím~ Už dlouho jsem tu zas nebyla ;w; (už mě unavuje tohle psát do každého článku, opravdu)
a hodně vás zanedbávám. Ale sama jsem zastáncem toho, že blog je for fun a ne povinnost, takže jednoduše, když nemám náladu, prostě si udělám menší volno a napíšu až se mi bude chtít nebo budu mít o čem.

accept this as a for of an apology~ Because I think the lyrics is awesome.


ŠKOLA JE ZA NÁMA už téměř tedy. Známky jsou uzavřené a my si nemusíme dělat starosti. Můžem myslet na to, jak (ne)produktivní budeme o prázdninách. Co budeme dělat, jaké maratony seriálů/filmů/anime si uděláme, kam pojedeme a s kým tam budeme. paráda ^^

Zítra jdeme se školou do zoo. V pondělí se půjdu podívat na základku, protože mají loučení s deváťáky, tak si aspoň zavzpomínám na to, jak jsem sama bulela u "posledního zvonění" na základce. No a v úterý výzo~ (ano, bohužel AŽ v úterý.)

Můj drahý Lappy-kun odešel do věčných lovišť. No eh tedy... už mi prostě nestačil, nemohla jsem na něm rozjet hry, co jsem chtěla a celkově byl už moc pomalý, tak jsem skončila s novým, stolním (herním) počítačem a jsem za něj ráda. Vše, co jsem potřebovala rozjet mi jede, takže v poklidu závislačím na Aura Kingdom (hlavně) a dalších hrách.
TAKŽE KDYBY JSTE MĚLI NĚJAKÉ DOPORUČENÍ, co zahrát, napište dolů do komentů (na LoLko zapomeňte) Jo a taky mám Steam, takže kdyby měl někdo zájem, můžete mě najít pod Yun_Bakachan (hehe)


Dneska jsem byla na promocích mého otce, dělala jsem tam fotografa XD Musím říct, že absolutně nesnáším tyhle kraviny, no musela jsem si to přetrpět. Nakonec to bylo úplně stejné, jako na bakaláři, takže mě nic nepřekvapilo. (jenom teda sbor, který tam zpíval, ten tam minule nebyl) Ale stejně je můj otec šikovný. Já si jen říkám, že budu ráda, když odmaturuju :D Na výšku ještě nějak zvlášť nemyslím teda.

Můj život jinak pokračuje furt stejně. Dívám se na anime, nějak jsem začla s módou sledování airing anime. kill me pls.
Takhle nějak vypadá můj momentální stav:


Musím říct, že jsem přišla na nové OTP a to je Mika x Yuu. Není nic lepšího než brotherly love

+ jsem tedy ještě začala (na popud vícero lidí) sledovat Vikingy, kteří mě zatím chytli, přijde mi to trošku jako GoTko v bledě modrém :D Akorát tam neumírá tolik hlavních (hlavnějších?) postav. Ale je to dobře udělané, bůh ví proč jsou historické seriály vždycky (většinou, dobře XD) velmi dobré. (asi nás všechny baví sledovat válčení a rapeování služek)

Zas utrácím na ebayi, ale to už asi ani nemá cenu oznamovat :D však mě znáte

JEDU NA ADVÍK. yay. Jo, už na stoprocent vím, že pojedu. Kámošky tam budou vystupovat s taneční skupinou, (shameless advertising) Takže už na to se těším a už jen kvůli nim tam jedu :))

Doufám, že zvládnu dodělat na Advík svůj cosplay Himeji z Baka to test to Shoukanjuu v summon verzi, ale nejsem si tím tak jistá no XD Každopádně už mám i ocas C:


No to by bylo pro dnešek vše, zatím pa~ 

1 person judged this article.

Comments

1 Sayuri Sayuri | Email | Web | 26. june 2015 at 13:15 | React

Súhlasím s tým, čo píšeš, blog je hlavne pre zábavu a nie povinnosť, takže sa nemusíš ospravedlnovať, že tu nesedíš 24/7. My chápeme, že každý máme aj iný život nie len sedenie za pc.
Gratulujem k novému počítaču, snád bude dlho slúžiť.
A k ebayu sa ani nevyjadrujem, ja tam mesačne utrácam tiež celkom slušné sumy :D

2 beepinka beepinka | Web | 27. june 2015 at 22:55 | React

To video to zabíjí :´D Everyone is gaaaaaay  xD luxusní.
No..já si jdu pro výzo v pondělí :´D
Awww do zoo bych šla taky nejraději :3
Tak to ti držím palce s tím cosplayem..snad stihneš ^^a musím říct,že tu taneční skupinu znám :) už jsem nějaká jejich videa viděla :)S jednou dívkou si dokonce píšu na fb ^^

3 Saki Saki | Web | 28. june 2015 at 12:18 | React

yeeeey!! Kdo pak je to zpátky?!!! ^^ ale samozřejmě souhlasím s tím, že když nemáš chuť a neb nevíš, o čem psát, tak prostě pauza je dobrá :D takže v klídku :D
já si vyzvednu vízo *maturitní* až o prázdninách…ugh… >.< budu muset jít do toho pekla znovu…a ještě o prázdninách :((
Ty jo…jako připomínáš mi…že bych se někdy mohla i já zastavit už konečně na moji základce! Co jsem naposledy vyšla z jejich dveří už jsem tam nikdy nevstoupila :D :D my byli v zoo v osmičce :D no ty zážitky xDDD
Já mám v plánu na prázdniny hlavně cvičit!! Sakra do začátku nového školního roku musím něco zhubnout!! >____<" takže hezky zase začnu ráno *nejpozději v 7* běhat :D … no a jinak… znáš to mám v plánu dokoukat 9 a 10 řadu SPN…taky chci kouknout na Hawaii 5-O, Hannibal 3. série, teď začala, taky Agentura jasno, možná Anatomie lží (kouká na to teta, prej je to super)…taky Whispers :D …možná pokud stihnu tak i nějaké anime (samozřejmě Junjou Romantica, co bude nová řada!!!) :D :D … a do toho ještě nějaké knížky, masírování…přesávání na chatě, mazlení se s koťátky (za ten měsíc, co nejsem doma to už vyrostlo ve velké obludy jistě! TT_____TT) no a ještě mi ségra slíbila, že mě bude tahat na kolo, s čímž nemám sebemenší problém :D doufám, že si uděláme parádní výlety ^^ jo a ještě budu muset navštívit moji budoucí školu a odnést vízo a všechno ještě dořešit *vyfotit se na pasovou fotku a donést ji tam ugh… >__<*
no když na to tak koukám…mám co dělat, abych to všechno za 2 měsíce stihla! :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement