My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

*fistbump* falalala~~

18. february 2015 at 12:21 | Yuna |  Boring everyday
I'm so sorry |・ω・`)
Zase nedodržuju sliby ;^;
Asi bych se mohla vymluvit, že "nemám dost času," no ono to je částečně pravda. Ale spíš se mi někdy do psaní ani nechce, takže si řeknu "zítra" no a voalá~ \o/ anyway, jsem tady.
Aby měl tento článek ale vůbec nějaký smysl... Pokusím se tedy zhrnout můj dosavadní život, yay. Pokud někoho nezajímají výkecy a chlubení běžným životem jednoho blogera, můžete směle přeskočit~ ^3^V mém dosavadním vcelku poklidném životě se stalo několik věcí, no za zmínku stojí asi jenom některé.

  • Yun udělala jednu obrovskou chybu a to takovou, že si na ebay vložila svoji vlastní kartu, což ji umožnilo nakupovat pomocí dvou kliknutí. Velká chyba! Jo, někdo mě měl zastavit. Když jsem v minulosti totiž nakupovala pomocí převodu na účtu, musela jsem asi den čekat, než se mi peníze převedou na paypal účet a teprve potom jsem si mohla cokoliv objednat z ebaye. Jenže teď? Stačí pár kliknutí a peníze jsou fuč. No a tak se stalo, že si Yun pár věcí objednala... Některé mi už přišly, tak se musím pochlubit c:
Krásné knee socks s mašličkou a kraječkami, >w< stříbrná náušnice s hadem na ucho a legíny s potiskem Burtonovy Mrtvé nevěsty C:

  • Jelikož se společně s kamarády pravidelně setkáváme každé pátky za účelem alespoň minimálního společenského kontaktu, který nám všem chybí, nevynechali jsme ani tentokrát. Původně jsme se začali minulý školní rok potkávat za účelem učení japonštiny a angličtiny, no nějak se to zvrtlo a postupem času jsme skončili pravidelnými filmovými večery. Buď se díváme na film, nebo kecáme a hrajeme, jíme u toho všechno možné a pijeme kakao. Nikdo si nějak nestěžuje :D No a tak jsme tentokrát skončili u filmu, který jsem už tak dlouho chtěla vidět a to sice Big Hero 6 a úspěšně jsem se postavila do fronty lidí, co chtějí Baymaxe domů. Hue. (Rodiče mě zabijou, až zjistí, že jsem si objednala 40cm velkého plyšáka Baymaxe... AHAHAHAHA Jo, tento rok se mám údajně připojit ke zbytku dospělého národa, ale... PLYŠÁCI prostě. Kdo by odolal. Nejspíš nejsem normální, no což. Normal is weird.)
(člověk nemusí být nejchytřejší člověk na planetě, aby mu došlo, že se příběh Big Hero 6 odehrává v Japonsku :D)

Fall Out Boy byli v Big Hero 6 taky vítaným soundtrackem, naprosto epicky to tam vyznělo *w*


  • Jak už jsem se trochu zmínila, jsem VELICE ZANEPRÁZDNĚNÝ ČLOVĚK (nevěřte všemu, co se píše na internetu) mám pro to velice dobrý důvod! Otec studuje výšku a momentálně dělá diplomovou práci a požádal mě o pomoc s dotazníky, které rozdával. Já jsem tedy strávila asi 4 hodiny čistého času vyhodnocováním dotazníků, což spočívalo v tom, že jsem prostě projela přes 100 dotazníků se 17ti otázkami a sčítala odpovědi a psala je na papír, přičemž jsem měla sluchátka na uších a puštěný spotify (velice dobrá věcička, pomineme-li občasné ady) s mým oblíbeným metalem (věřte nebo ne, pro mě nejlepší žánr písniček, dobře se u něj učí, relaxuje a zabírá podstatně líp na špatnou náladu než všechny nejlepší slaďáky). Další asi 2 hodiny o pár dní později jsem tvořila grafy a tabulky na všech 17 otázek. No alespoň jsem si obnovila znalosti dělání grafů v excelu ze základky :D

  • Hádejte co! Hádejte co! Konečně jsem se dočkala šicího stroje! :D čekala jsem na něj nějakých pár měsíců, abych si ho pěkně půjčila od bábinky a mohla začít šít oblečení pro wip cosplay ^^

Nervovala jsem se s udělání normální kružnice na sukni x minut, snad i hodinu mi trvalo, než jsem všechno naměřila dobře, protože já asi nejspíše neumím normálně měřit, vždycky při přeměřování jsem přišla na chybu. Ale tak jak se říká, dvakrát měř, jednou řeš xD Já jsem měřila asi padesátkrát a jednou stříhala :D ale vypadá to, že se mi to podařilo naměřit dobře, což považuju za úspěch. Dokonce i moje úžasná polokružnice dělaná s metrem místo "kružítka" vypadá zhruba tak, jak by vypadat měla~

Momentálně to vypadá takhle (velice hrubý základ XD):

Bude sranda ještě :D Ve výsledku by to mělo mít na koncích zubení a černou stužku přišitou a u pasu gumu. Ona ta sukně není tak docela sukně, nýbrž část šatů. Jo, jsem zvědavá, jak se mi to ještě povede.
Navíc bych měla dostat dokonce i svůj vlastní šicí stroj, na který se půjdeme zítra podívat O:

  • Noc z předčerejšku na včerejšek jsem strávila u kamárky, protože se už dlouho obě popichujem o to, že bychom se měly začít dívat na naše oblíbené seriály. Já na GoT a ona na SPN. No a tak jsme to daly dohromady a sešly se u ní doma, daly si popcorn, udělaly palačinky a dívaly jsme se pěkně od první série obou seriálů vždy po dvou dílech od každého. Dohromady jsme viděly 4 díly od GoT a 4 od SPN. Já jsem se nestačila divit, jak jsou Sam s Deanem ještě mladí a jejich hlasy jak jsou ještě spíš klučičí a jak byli šťastní :"D Wow. Pěkné časy.
Na druhou stranu se mi zalíbila i Hra o trůny, úvodní znělku mám ještě teď v hlavě. Enjoy :P


Protože je prostě asi nejlepší postavou, jakou jsem tam doteď potkala :D

  • FOB. Je třeba něco dodávat? Nemyslím si. Pokud si pamatujete předešlý článek, ve kterém jsem se zmiňovala, že jsem teď trochu závislá na Fall Out Boy, tak víc asi chápat ani nemusíte :D

Yuna~
 

3 people judged this article.

Comments

1 Wordie-Chan Wordie-Chan | Email | 19. february 2015 at 13:45 | React

Objednala jsi si opravdu krásné věci :3.Asi bych se měla stydět,ale Big Hero 6 jsem ještě neviděla ._. to se musí napravit! :D Eh..jak já šití nesnáším -_- jelikož jsem na oboru,kde budu šít  4 roky tak jsem na tom celkem špatně :D Nejlepší je,že at' si sednu ta jakýkoliv šicí stroj,tak se na něm něco záhadně pokazí >.> a to se mi stává furt quq.GOT jsem ještě neviděla,ale když si to tak všichni chválí,tak se na to třeba i podívám.U SPN jsem skončila u 5.série,nějak mě to přestalo bavit,snad se ještě nad kluky slituju a seriál znova zapnu :D..

2 Yuna Yuna | Web | 19. february 2015 at 14:09 | React

[1]: Měla bys no :D
Eh tak dokud za tím strojem neskončí tvoje prsty tak je vše v pořádku si myslím :D
A SPN dej šanci >w< I got :D

3 Penny Mizuki Allonsy Penny Mizuki Allonsy | Web | 19. february 2015 at 18:35 | React

Teda, to obleceni je fakt pekne ^^ Co se tyce Big Hero 6, musim rict, ze jsem to jeste nevidela, ale omlouva me to, ze se na to chci podivat :DD
Drzim ti palce s tim sitim. Me siti nikdy neslo *muj uhlavni nepritel xD* A rozhodne nejses jedina, kdo spatne meri :D To bys mela videt teprv me xD
Co se tyce tech dvou serialu, nemam paru o cem jsou, ale nejsem si jista, jestli se nahodou Hra o truny neobjevila na Ct2 O.o

4 Yuna Yuna | Web | 19. february 2015 at 19:10 | React

[3]: Big Hero 6 je určitě naprosto super, doporučuju shlédnout c:
děkujuuu já teda ještě moc nešila, takže moje šití je spíš horda přemýšlení nad tím, jak to technicky udělat spíše než nějaké profi šití :D ale uvidíme no :D
je možné že se GoTko objevilo v televizi, to jo. Dokonce i SPN bylo jako lovci duchů v televizi před nějakým časem

5 Caseyacumb Caseyacumb | Email | Web | 20. august 2017 at 15:28 | React

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Show more...</a>

6 Caseyacumb Caseyacumb | Email | Web | 7. october 2017 at 15:43 | React

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama