My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

February 2015

Mohla bych pět oslavné ódy na kafe aneb ughhh jsem trochu závislá

28. february 2015 at 12:23 | Yuna |  trash
Můj typický den, když nejdu do školy, začíná asi takhle: vstanu, pozdravím rodiče, dojdu si na záchod, zamířím do kuchyně, naliju vodu do konve, dám ji vařit a v mezičase si vytáhnu jeden z mých oblíbených hrníčků, (každý nějaké takové máme, ne?) zaplním dno instatním kafem a čekám. Mezitím si vytáhnu mlíko z lednice a podívám se po nějakém jídle. Po zavaření vody kafe zaliju do větší půlky (přese všechno to, že větší ani menší půlka neexistuje) a zbytek doliju mlékem. Pokud najdu nějaké jídlo, super. Odeberu se do pokoje a tam si pěkně svoji drogu vypiju a sním snídani, zapnu počítač. (protože mému stařečkovi velice rádo trvá i samotné zapínání, většinou stihnu sníst snídani ještě než se to vůbec zapne. Sad story)
[To všechno se děje za mého polospánku, neschopna jakékoliv komunikace poránu]

Dobře, tohle zní jako návod, jak připravit instantní kávu :D Což mi připomíná scénku z Ouranu, jak Haruhi vařila INSTANTNÍ KÁVU zazobancům a všichni z toho měli svátek :D (no tak mi řekněte, kdo nemá rád Haruhi. Haruhi je tamta osoba vzadu s polo-kulatými brýlemi a ve starém svetru, ze které se- whoops, spoilery. Tak nic.)


Pokud náhodou jdu do školy... tedy ne že bych tam nechodila :D Prostě přes týden si kafe dávám až přijdu ze školy. Jsem moc líná vstávat dřív, než 15 minut před tím než musím vyjít z domu~ (některým by takový čas nestačil ani na napatlání mejkapu)

Jóó, zkrátka a dobře jsem trochu, mírně, malinko závislá :D Nejsem tedy ještě v takovém stádiu, že bych bez něj nedokázala žít úplně a taky si dávám jen jedno denně (někteří si dají až dvě, tři za den, so)
Upřímně si ani nemyslím, že by mě kafe nějak zrovna moc "nastartovávalo" někdy mám pocit že mě to spíš nutí spát, ale to bude tím, že by se podle nějakých chytrých lidí mělo asi 20 minut po kafi "spát". A tak mi řekněte, kdo dokáže usnout na dvacet minut bez toho, aniž by usnul na 3 hodiny? Já kafe spíš piju protože mi jednoduše chutná. Navíc kafe piju úplně hořké, bez jakéhokoliv cukru, protože přidávat do instantní kávy cukr? Svatokrádež!

Nemám ale ráda tureckou kávu, ta mi přijde už trochu moc na můj vkus.

Podle všeho je ale kafe pořád lepší a míň škodlivé, než zelený čaj, který má podobné účinky, jako kafe. Stejně zelený čaj nemám ráda, chutná jako tráva (normální tráva, jakože... chápete XD)
Doufám, že mi tady nikdo nenapíše přednášku o tom, jak jsem moc mladá na to, abych pila kafe :D Ani se neobtěžujte, stejně ho nepřestanu pít.

Je mi jen trochu líto, že nemáme doma nějaký pořádný pěkný kávovar, protože kdykoliv si zajdu do kavárny (do Starbucksu nechodím XD) a dám si od nich kafe, tak mi chutná a to moc. (Bohužel ho docela dost sladí ><) Ve srovnání s instantní se mi chce brečet, jak je taková... meh.


funny poznámka na závěr: Už asi dvakrát se mi stalo, pokaždé v RegioJetu, kde vám kávu vždycky nabídnou, že jakmile přijeli ke kupéčku s tím vozíkem a zeptali se, jestli nechceme kávu nebo mošt nebo čaj, že jsem řekla "jednu kafu prosím." BOŽE JÁ CHTĚLA UMŘÍT :D To je tak, když nevíte, jestli říct "kafe" nebo "kávu" a tak proč neříct "kafu" že??? Božemůj, já jsem na tohle fakt expert :""DDD

Otázka na vás: Jak jste na tom s kafem? Taky závislačíte, nebo ho nemusíte?

Song tag

27. february 2015 at 14:08 | Yuna |  Tags
First things first, chtěla bych uškr- I mean, poděkovat Penny za nominaci do tagu :D
Ne vážně, proč se musí u tagů přemýšlet :D
Nom, jdeme na to~


Další děkovný

26. february 2015 at 17:37 | Yuna |  trash
Tak jsem se opět dívala na svoji statistiku támhle dole v menu a dnešním dnem tato stránka dosáhla 2 000 návštěvníků >//w//<
Je to neuvěřitelné, před měsícem to bylo 1 000! O:
you make me so proud!
I will do my best from now on~!
Doufám že se mnou ještě pořád chcete zůstat i nadále ^3^

Arigato *bows*

The 3 songs I want to be played on my funeral

26. february 2015 at 14:39 | Yuna |  trash
(tak to vypadá, že tohle půjde rovnou do trash rubriky :D)

...aneb otázky na asku rulez :D Ačkoliv nějak zrovna ask.fm nepoužívám normálně a nejsem žádná ask whore, sem a tam na tuto stránku zajdu a pokochám se, jestli někdo náhodou něco zvídavě nenapsal (leč mě sleduje 83 lidí, což není zrovna málo, otázek se moc nedočkávám). Většinou mě přivítá akorát otázka dne, které bývají strašně na nic. (dnešní otázka: Would you rather be rich and famous or poor and happy?)

No ovšem leckdy se tam najdou i zajímavější otázky, na které si ráda najdu čas a odpovím nějak jinak než sarkasticky.
Zrovna nedávno se mi v inventáři objevila otázka "Jaké písničky bys chtěla, aby hrály na tvém pohřbu?" (nebo jinak zformulováno, už si to nepamatuju přesně) No a protože mi to přišlo jako zajímavá otázka, zamyslela jsem se a dneska bych se chtěla podělit i s vámi o své názory :D

Dost ale těch "volnomyšlenkářských" keců ... Život máme jen jeden a tak žijme každým dnem tak, aby pak i farář na pohřbu nevěřícně řekl: "Změřte mu puls, on si z nás dělá určitě prdel!"

DW scarf done + ebay + school

24. february 2015 at 16:16 | Yuna |  Boring everyday
Ciaossu~ o/ (wow, dat nadpis)
Já se prostě musím vecpat všude nooo já vím :D
Přišla jsem se pochlubit, jak zručný člověk já vlastně jsem ○'~'○ (<-- Pikachu?)
Od... ehhh myslím řijna/listopadu nebo tak nějak jsem začala pracovat na svojí Doctorově šále. Musím podotknout, že do té doby jsem absolutně nevěděla, jak se plete nebo dokonce že jsou nějaké velikosti jehlic :D /áno, až tak beznadějný případ jsem byla, ta milá paní v té galanterce musela později nejspíše ještě později vypravovat svým vnoučatům o té holce, co na otázku "jaké jehlice" odpověděla "dlouhé." no. To jen tak pro vaši představu XD/

Jéééép, that's it. All hail to my wardrobe with mirror :v

Je to trocha dlouhé, že ano :D Mhmmm povím vám 2 tajmenství: 1.) ono to mělo být vlastně ještě o kousek delší, no po delší úvaze jsem usoudila, že můj otec má pravdu s tím, že "si na to šlápnu a zlomím si vaz" AHAHAHAHA jak milé (jo, jsem prostě chibi, no.) 2.) Vůbec je to vlastně všechno naprosto blbě :D Tedy... poměry jsou dobře, ale: barvy jsou jiné, jen jsou hodně podobné, ale co byste chtěli, takové "ponuré" barvy, jaké to má ve skutečnosti v galanterce ani neseženu + všechny ty barvy měly být dvakrát tak dlouhé, což jsem vykompenzovala tím, že jsem to jednoduše pletla dvakrát. Pokud to nechápete, tak nad tím moc radši nepřemýšlejte :D
Myslím, že na svůj první pletací počin to je dost dobré \o/ (samochvála smrdí, já vím)

Co jsem ještě dneska chtěla říct...
Škola. Matika. Test. Uh.
Nom, na to, jak jsem si myslela, že bych to mohla zvládnout, jsem to pravděpodobně zvládla napůl a to budu ještě ráda, pokud dostanu za 3 :D exponenciální rovnice mě nějak přemohly. No co jsem tak poslouchala ve třídě co ke mě doléhalo bylo "vypočetla jsem 4 rovnice, dobře nemám ani jednu." "Já jsem nedopočítal ani jednu rovnici." Takže to můžu brát asi jako útěchu. Ani se nedivím, že se nikdo moc do maturity z matiky nikdo nehrne a na matematický seminář se dobrovolně přihlásili jen 3 lidi z 32 xD

Also, ebay. Oh Ebay why are you so Ebay?
Objednala jsem si věcičkyyyyy :D ano... ehm.Nom eh všechny tyhle věci - náušnice s dráčkem, přívěšek klíč k 221B Baker Street, prsten LOTR a přívěšek s SPN tématikou jsou za 20 - 30Kč každý, takže to není až taková hrůza :D No ovšem 40cm Baymax plyšák už je za 300Kč :D
Už se každopádně těším až mi to přijde owo

Oh, welcome back, school & other (not really) important stuff

23. february 2015 at 17:42 | Yuna |  Boring everyday
WINTER IS COIMING
Hold on.
(protože já nemůžu začít článek normálně)
Uhmmmmmmmm... Prázdniny jsou fuč ;__; 9 dní uteklo nějak moc rychle. K všeobecnému zděšení jsem zjistila, že do konce roku nám zbývá ještě pořád notná řádka měsíců (celkem 4 cca)
Dneska jsem opět navštívila ten ústav. Den předem jsem pro jistotu chytala střevní potíže už jen z představy, že tam musím zpět. A nemohla jsem spát. Opět. Ugh.
No naštěstí jsem ve zdraví přežila první den, ve škole jsem strávila 9 hodin a směle se můžu za 15 minut vrhnout na matiku a exponenciální funkce, které si už nepamatuju a naučit se je za pár hodin na zítřejší "testíček". Wow, celá žhavá.

Před pár hodinami (nejspíše) mi za mé nepřítomnosti přišla domů další objednaná věcička z ebaye ^^ Flower crown, yeeey~ (protože ebay je furt levnější jak kupovat tuto věc v Claire's kde za to chtějí polovinu mého měsíčního kapesného)
Such flowers. Much hippie. Wow. (kill me for this speech pls)

*cough cough* tak jsem se rozhodla vypsat všechny ty nešťastlivce, které stalkuju nějak dejme tomu pravidelně do postranního menu, takže, pokud se tam náhodou najdete... No považujte se za takové friendy s výhodami. Lol moment, to zní trochu jinak než chci. Tak jinak... nevedu sbčka ani jiné kraviny, všechny z vás stalkuju z vlastní vůle a nepotřebuju, aby mi to bylo opláceno a škemrat nikde nebudu, takžeeee XD tak. Snaha uniknout z mých spárů je marná. Jediné východisko je založit si nový blog a změnit identitu. No nejspíš bych si vás i tak našla >:33 (taky jsem přišla na to, že je tu nějak moc pře-Sakiováno :D no dobře, jenom dvě, ale i tak. BE MORE CREATIVE WHEN CHOOSING YOUR NICKNAME YOU LIL SHIT. No, I'm joking. You know I love you all \.3./ )

Já... to tady jen tak nechám. Enjoy. nezaslintejte si klávesnici.
(může mi někdo vysvětlit, proč to má víc shlédnutí než originál?! moment... neodpovídejte raději)

Electro Vocaloid?

22. february 2015 at 16:35 | Yuna |  trash
Už nějakou dobu toulání po světě youtube scény a objevování nejrůznějších věcí znám Vocaloid, nad kterým, když jsem na něj prvně narazila, jsem zanevřela z důvodu nelibosti. Nějak jsem si zezačátku nemohla zvyknout na takto elektrický hlas, navíc pro mě byli Vocaloidi takovou trochu záhadou a ano, ačkoliv byste mě v té době za to ukamenovali nebo upálili na hranici za živa, jsem si jakožto asi většina začínajícíh otaku myslela, že jsou vocaloidi nějaký druh anime, což už teď samozřejmě vím že tak není :D (ačkoliv se snad má plánovat vocaloid anime nebo co)

Jenže přes všechno počáteční zděšení, do jakého koutu internetu jsem se to zase sakra dostala jsem se po několika... nevím, měsících možná? Vrátila zpět a přece jenom jsem se rozhodla dát Vocaloidům šanci, protože se zdálo, že je tolik lidí do Vocaloidů s prominutím udělaná, tak to přece nemůže být až tak špatné! xD

No a tak se stalo před x lety, dnes už Vocaloidy poslouchám úplně běžně, stále přibývají noví a noví a já na nich sem tam závislačím a při každém prohledávání youtube nacházím nové a nové písničky (vážně, pokud někdy někdo sepíše seznam všech Vocaloid písniček i se všemi verzemi, tak to bude pán)

A jelikož jsou lidi vynalézavá stvoření, přišli s nápadem zremixovat už tak unikátní dejme tomu styl hudby, jako jsou vocaloidi s jinými styly. Písničky od Vocaloidů se najednou začali remixovat a dostali se nám dokonce i do dubstepu nebo electro žánru (někteří šílenci už tak vysoký hlas některých vocaloidů ještě zvýšili level a některé skladby znightcorovali, což vysoce nedoporučuju poslouchat :D hlavně ne na sluchátkách)

Já jsem ovšem narazila na nějaké ty vocaloidské písničky v electro stylu a musím říct, že nejsou až tak špatné, pokud to někdo umí C: Dám vám tady na ukázku dvě, možná se vám budou líbit. I když se mohou líbit spíše lidem, kteří už tak normálně poslouchají techno a electro. Pokud nemáte tento žánr v lásce, nejspíše nepřilnete ani k tomuto. Mě se to ale opravdu líbí '~'


Gumi je opravdu úžasný vocaloid ^^

Jakého Vocaloida máte rádi vy? :)

Náhodný knižní projekt #3

22. february 2015 at 15:56 | Yuna |  Náhodný knižní projekt
Pěkné odpoledne ^w^ Jsem tady dneska s další knížkou, tentokrát Hunger Games, do Náhodného knižního projektu c:


Jak jsem už zmiňovala v předešlém článku, budu pracovat spíše s prvními dvěma díly HG, protože jsem ještě nečetla poslední díl a tak si nechci zaspoilerovat ^^"

1. Náhodne otvor na nejakej strane a napíš prvú vetu.
"Sleduji očima, kam míří její ukazováček"
2. Náhodne zalistuj v knihe a napíš meno prvej postavy, na ktorú narazíš.
Peeta (oh gosh how I hated that guy XD)
3. Náhodne si vyber jednu stránku a vypíš z nej 5 prídavných mien
každý večer, dvanáct úderů, nedaleký déšť, vysoký strom, zasažen oslnivým dešťem
4. Náhodne si vyber akúkoľvek vetu z knihy a napíš ju odzadu
"Milosrdenství akt o šlo by chvíli tuto v."
5. Náhodne skús poprehadzovať písmena v mene autora/autorky a vytvor nejaké nové meno.
Nazusne Licolns :D wow

Nom takže to by bylo pro dnešek :D Příště se vrhnu na Divergenci ^^


Moje kreslení aneb proč bych neměla do rukou brát kreslicí potřeby

21. february 2015 at 13:04 | Yuna |  trash
Mhmmm bez přemýšlení to hnedka dám do rubriky trash, protože to snad ani nikam jinam nepatří, něco jako rubriku "kreslení" nebudu začínat, beztak sem toho ani moc ze svojí "tvorby" dávat nebudu :D

Tož abyste rozumněli, před nějakým časem, když mě chytla taková ta "jóó, pokusím se něco nakreslit" mánie, rozhodla jsem se vyhlásit válku anatomii, která mě už tak dlouho utlačuje :D Jenže, můj jediný problém byl odjakživa ten, že jsem byla prostě moc líná se snažit, protože mi to většinou nešlo a tak jsem to vzdala + taky jsem nevěděla, jak na to. Nikdy jsem neměla moc velkou fantazii na to, abych si v hlavě představila nějakou pózu a snažila se ji nakreslit. Když už mě něco napadlo, nedokázala jsem to nakreslit :D (typický problém)

No ale pak mě napadla spásná myšlenka! Na internetu je tisíc a jedna obrázků, v mobilu mám dalších snad přes sto a tak nebude problém, když si najdu nějaký obrázek a "jednoduše" se pokusím z něj vytáhnout tu základní "kostru" pro anatomii. No a tak z toho vzniklo něco takového:Je to stále dost pochybné a tak vůbec, do této doby, když už jsem jednou za x měsíců něco kreslila, většinou to byla jen busta a tak, takže... takže tak, no :D Tohle jsou prostě moje první pokusy dá se říct~ (nejspíš by mi každý student umělecké školy pěkně vyjmenoval, co všechno tam je špatně, že :D)

A nom... tamto modré... to je CHIDORI :D (moje kamarádka přišla s tím nápadem, poněvač má stejně tak jako já tendenci zaškrtat všechno, co se jí nepovede do takového nějakého tvaru připomínajícího chidori \:D/)

30 days Doctor Who challenge~ | Day 10.

21. february 2015 at 12:13 | Yuna |  Doctor Who challenge
Po delší době jsem tady zpátky s DW challengí!! yaaaay! :D Už máme za sebou 1/3 :3

Day 10: Saddest episode

*spoilery 4. série*