My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

There we go anxiety, long time no see

4. january 2015 at 18:36 | Yuna |  Boring everyday
Vánoční prázdniny definitivně končí a Yun si začíná zoufat.
Ne, nechce se mi tam.
Opravdu ne.
*sighs*
Že já musím vždy myslet na všechny ty špatné věci místo těch dobrých...
A to si občas myslím, že bych mohla být optimista. No, asi ne.
Spíš realista. Ughhh...
Mám špatný zvyk přemítat od jedné věci, která mě trápí k druhé a z druhé ke třetí a pak se to všechno nakupí a já se snažím utéct před realitou, i když vím, že dříve či později jí budu muset čelit.
Nechci do školy. Nechci tam přijít a zjistit, že neumím tohle a tamto a že budu propadat z matiky a že nemám přečtenou ani jedinou knihu z povinné četby a že se zase budu muset učit literaturu a nějakou debilní básničku, kterou budu muset říkat před třídou... Všechny tyhle věci mě ničí a způsobují stres, i když by neměli. Nebo nemuseli, kdybych se víc učila a míň se starala o můj oblíbený koníček- prokrastinaci.
Dokonce uvažuju už i o maturitě, jak budu naprosto v háji, protože nic neumím a jak mám to, co neumím obhájit před několika páry oči, které na mě budou zírat, jak se klepu a nedokážu ze sebe vydat větu, co by dávala smysl nebo byla alespoń sestavena správně.... Dokonce se víc bojím češtiny, než angličtiny... a přitom mám ještě rok a půl relativní čas.
Jo, to jsem prostě já...

A pak se zkuste z toho nezbláznit.

No nic, jdu se uklidnit. Hlavně to tam zítra a nadále přežívejte, pokud ještě pořád docházíte do jakéhokoliv středoškolského ústavu.

Jo a- pěkný začátek do nového roku, stay awesome

 

1 person judged this article.

Comments

1 Pal Pal | Web | 7. january 2015 at 16:44 | React

Vánoční prázdniny byly strašně krátké. Nebo jsem se spíš během jejich trvání pohroužila do stavu vytěsňování všech věcí souvisejících s nadcházejícími povinnostmi a teď se to na mě všechno nějak sype. Haha. Do nového roku s optimismem.

Na maturitu máš ještě dost času, mě čeká za rok a kousek a hlavu si z ní zatím nedělám. Doporučuju jít se v květnu podívat, jak probíhají (věřím, že to studentům povoluje většina škol) - loni jsem si byla poslechnout státní verzi češtiny a angličtiny a obojí mi přišlo strašně v pohodě. U češtiny v podstatě jen povídáš o knížce - a dvacet není tak velké číslo, takže věřím, že si z kánonu vybere každý - a angličtina je taky fajn. Navíc určitě nemáte maturitu povinnou z pěti předmětů, jako my :D
S ostatními věcmi, které se týkají onoho ústavu, přeju rovněž hodně štěstí - recitace před celou třídou stejně nikdo ze třídy poslouchat nebude a matika se dá určitě vytáhnout (a určitě jsi na tom líp, než kamarád, který má z fyziky 0,31% :D). Gl! :>

2 beepinka beepinka | Web | 9. january 2015 at 1:11 | React

Můžu říct,že v tomhle jsme stejné. Já se také hodně nervuji. Co se týče maturity..už příští rok mě čeká T.T)
doufám,že to ve škole zvládáš.

3 Amy c: Amy c: | 9. january 2015 at 19:16 | React

Mala by si si viac veriť- občas to pomôže. Mňa maturita čaká až za 3 roky čo je fajn, len si sakra neviem vybrať z čoho mám maturovať, keď mi nič okrem angličtiny nejde D: So~ prajem ti veľa šťastia do Nového roku c:
Btw. máš úžasný design :3

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement