My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

Chceš holku? Buď svině.

16. january 2015 at 13:19 | Yuna |  Hloubání a Dloumání
Zdravím o/
Asi bych si měla založit samostatnou rubriku na moje hloubání a dloubání, co se ovšem nevztahuje k tématu týdne, protože mě bůhví proč poslední dobou napadají (překvapivě) i vcelku rozumné témata, /dejme tomu/ na která tak všemožně narážím a říkám si, že by to nebylo marné se o tom trochu rozpovídat, když už tenhle blog funguje víceméně jako stěna nářků a kniha stížností zároveň :D

Přejděme ale k tématu (oh, to znělo tak sooo posh :D omg ignore me please) *nasazuje si falešné brýle na čtení a popadne zápisník do ruky*

"Má pravdu, hodnej kluk nikdy nic nedostane,"

je výrok jednoho z mých přátel na vámi všemi známé a používané sociální síti obličejkniha. (někdy se tam dají najít všemožné parodie na denní životy lidí s překvapivými zápletky...) Tato osoba nejspíš trpí nějakými komplexy či nutkavou potřebou nebýt v životě sám, když z dálky obhlíží zaláskované páry, jinak si totiž upřímně nedokážu zdůvodnit, proč by takovou ko*otinu někdo říkal... (berte to s nadsázkou)

Ale nic... pardon za překvapivě rychlý závěr mé "úvahy" :D (proč já dostávám z fejetonů a jiných kravin čtyřky, když se umím tak nádherně vyjadřovat XD oh well, zkuste moje závorky jednoduše ignorovat prosím, moc myslím a okolnímu obecenstvu to neprospívá)

Zkusme to tedy trochu podrobněji rozvést,... no, alespoň se o to pokusím.

Podle mého názoru, bacha!, s tímto nápadem začíná přicházet víc a víc lidí, co si tak všeobecně čtu statusy.
Ale proč tak najednou? Myslím, že za tímhle bude stát velice složitý a komplikovaný důvod dnešní doby související s tím, že se valná většina populace na sociálních sítích chová jak hovada, která z nějakých nevysvětlitelných důvodů pociťují potřebu ukázat světu, jaký mají swag tím, že budou vytahovat sarkasmus na každého člověka, který nesouhlasí s jejich názorem a budou ukazovat světu, jak "je mají v pí_". Lidé tohoto typu + pánská část "potřebuju ukázat světu, jaký jsem borec, protože mě jinak nebudou mít rádi (alfa samcovské sklony nevyhynuly)" se bůhvíproč těší velké popularitě a oblibě.
"Normální" kluci, se kterýma, jak by člověk zjistil, kdyby se obtěžoval jim věnovat pozornost, ještě stále existují. Ano, ještě stále (možná naivně) věřím, že se v dnešní generaci najdou slušní kluci, co vypadají jako kluci, oblíkají se jako kluci, nenosí debilní čepky s širokým šiltem a cenovkou, neodnese je postranní větřík a nesmrdí na sto honů playboyem či sekerou nebo něčím, ani nevím co je zrovna v módě. Jenže, jak jsem už říkala, si takových navenek nikdo moc nevšímá.

Tedy... abych zdůraznila to navenek. Protože tito lidé nejsou vesměs moc vidět a protože jsou holky přitáhovány takovými osobami, může se podobná myšlenka leckomu zrodit v hlavě.

Ale! nejenže "normální" kluci nejsou moc vidět, ony nejsou ani "normální" holky vidět.
A nastává problém... "Normální" průměrný kluk vidí jenom přihlouplé děvečky (které mají swag over 9 thousand) s tunou mejkapu na ksichtě a s vystrčenými bewbs na každé druhé fotce, která samozřejmě bude nacházet zalíbení v podobném typu lidí jako je ona. (Vrána k vráně sedá je myslím si dost staré pořekadlo, které platilo, platí a platit bude i nadále) No a jsme u jádra problému. (někdy se stydím za to, že patřím do dívčí části lidstva... měla jsem být kluk ˇ^ˇ)

Zkrátka a dobře... člověk se nesmí zaměřovat na ty lidi, kteří jsou všude vidět a všichni je chtějí... Já osobně takovou sortu nemám v lásce a snažím se jí vyhnout. Navíc patřím do té neviditelné skupiny lidí, která většinou asi ani nestojí pro jiné za pohled, kdežto sama mám oči, se kterýma se dokážu dívat i skrze lidi. Osobně bych nechtěla kluka, který by se ke mě choval jako debil. Proč proboha? Já sama jsem šťastně zadaná s normálním klukem, který se ke mě chová hezky a mile. Nepotřebuju, aby mi co týden nosil kytici růži, nepotřebuju, aby mě nosil na rukou a staral se o mě jako o princeznu, ale opravdu nechci, aby mě vnímal jako něco s třemi dírami, kam... oh radši nic, všichni víte kam mířím, navíc tohle nechci moc rozvádět, ale všichni jsme si asi všimli, že dnešní svět je moc přesexovaný (xD) vždyť se podívejte na hudební klipy... i slepý by to viděl.

Stejně tak, jako jsou leckdy hodní kluci přehlíženi, to samé platí i pro druhé pohlaví. Tak se prostě musí dva takoví hodní lidé potkat a budou spolu šťastní. Tak v čem je problém?
Už jsem slyšela i takový názor, že "holky chtějí ve vztahu vzrušení, nechtějí se nudit." a tudíž "hledají kluky-svině," protože "s hodnýma je nuda." další kravina :D Ale tak já nevím no, možná vidím reaálný svět špatně, kdo ví~

Hlavním problémem toho všeho je podle mě tudíž to, že se lidé neumějí koukat. Narodili se sice s očima, ale ještě se je nedokázali naučit používat správně tak, aby našli svou spřízněnou duši v tom nejzasším koutku... Hledají zkrátka na špatném místě.

Ale to je jen můj skromný názor. Máte jiný názor? Nebojte se napsat dolů o něco níže. Myslíte si, že se v něčem mýlím? Napište mi to. Nic se vám nestane, přinejhorším vás mignu pánvičkou do hlavy, hodím do pytle a ten zakopu deset metrů pod zem (((: haha~ pěkný den :D

Yuna
 

2 people judged this article.

Comments

1 Bumbík ^^ Bumbík ^^ | 16. january 2015 at 22:04 | React

och velmo sa mi páči  ako si to napísala ^^ ja si napríklad myslím že ono sa navzájm každý vidí ale nikto nespraví to čo by od neho nebolo očakávané, alebo ani nie, ktovie.. xD

2 Yuna Yuna | Web | 17. january 2015 at 14:05 | React

[1]: Děkuju (:
Jo, to je taky možné :D

3 reveriedreams reveriedreams | Email | Web | 25. january 2015 at 16:35 | React

To, co dnes většina teenagerů předvádí, opravdu není láska. Zdá se mi, že prostě jen chtějí s někým chodit. Já jsem kluka v pravém slova smyslu ještě neměla, ale klučíčí přátelé ano, a bylo mi s nimi dobře. Proč bych měla sakra být s někým, kdo mi ubližuje?
Mimochodem, vysvětlí mi někdo, co to vlastně to SWAG přesně znamená? Ať se snažím, jak se snažím, připadá mi to jen jako jiné označení pro ovečku davu...

4 Yuna Yuna | Web | 25. january 2015 at 17:01 | React

[3]: Secretly we are gay :D nom... jakože swageři jsou takoví přihlouplí teenageři s čapkou blbě nandanou nad čelem a kalhotami pod zadkem, asi tak nějak bych to vysvětlila :D

5 reveriedreams reveriedreams | Email | Web | 25. january 2015 at 17:05 | React

[4]: To vím také, ale jaká byla první myšlenka, proč se vůbec s tím SWAG sakra začalo? Asi to nemělo být sdružení blbých teenagerů s nápisy SWAG všude možně i nemožně, že ne? (doufám...)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement