My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

30 days Doctor Who challenge~ | Day 03.

20. january 2015 at 14:37 | Yuna |  Doctor Who challenge
A máme tady (oh god, jsem u třetího dne a už by měl být den 4., prosím ušetřete mě ;-; pondělky jsou hrůza, tak se mi nedivte) další den~

Day 03: Least favourite companion
No tak konečně nějaké "téma dne", na které znám odpověď aniž bych se musela několik minut potit před monitorem ve snaze napsat něco rozumného nebo vůbec si setřídit myšlenky tak, abych vyvodila nějaký závěr, yattaaa!

Jak už jsem taktrocha zmínila v předešlém dni, kdy jsem se teda rozhodovala, kterého toho společníka mám ráda, seznámila jsem vás s těmi, které až tak v lásce nemám.
Mluvila jsem o Claře a její druhé polovičce, Dannym.
Upřímně si nejsem jistá, jestli můžu brát Dannyho za "společníka" ale když už teda byl sem tam v Tardis a společně něco provedli, tak by se už asi dal tak brát.
Asi jediná osoba, která mě štvala více jak Clara, byl Danny. Opravdu. Ten jeho záporný přístup k Doctorovi mě vážně štval celou dobu. Nevěděl o Doctorovi naprosto nic, ale asi se mu nelíbilo, že jeho milá lítá s Doctorem bůh ví kde a bůh ví kdy... To by se dalo pochopit, ale snažit se oddělit Claru od Doctora přestože věděl, že s ním Clara ráda cestuje... to se nedělá.
Takže mi ani nebylo zrovna dvakrát líto, když odtama odešel. Jo, uznávám, že to bylo smutné, ale že by mi ukápla slza, to nehrozí :D (na rozdíl od Rose)
Sice ani Claru nemám na seznamu oblíbených osob,... ale pořád je v žebříčku výše než Danny :D Takže tak.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Pal Pal | Web | 20. january 2015 at 19:56 | React

Danny byl na nic, nelíbil se mi jeho přístup a to, jak mu Clara musela zatajovat, že s Doktorem lítá po vesmíru. Ze začátku jsem třeba doufala, že vyřeší svoje trapné issues a vezme to celé úplně jinak, ale nestalo se. Pak ten závěr vlastně ani nebyl tak moc dojemný, což je škoda. A ani ho jako společníka neberu, ale chápu, že někoho sem napsat musíš a tohle je ideální postava :D

2 Yuna Yuna | Web | 20. january 2015 at 19:59 | React

[1]: +1 :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement