My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

No motivation

8. november 2014 at 16:10 | Yuna |  Boring everyday
...aneb nemohla jsem najít víc accurate záhlaví xD

Zjistila jsem totiž (k překvapení všech) že nemám poslední dobou na nic náladu. Už dva nebo dokonce tři týdny jsem se neodhodlala napsat článek na téma týdne. Prostě mě múza asi nemá ráda a jsem moc líná na to, abych nad něčím přemýšlela delší dobu.


Alespoň jsem teda trochu změnila "design" blogu. Neumím však s grafickými programy na vyšší úrovni, než je malování, tak jsem jen a pouze využila blog.cz možnosti záhlaví, barev, pozadí a odkazů, vybrala jsem obrázek ze své složky, kde mám naprosto všechno a voalá :D good enough. Doufám že už to všem bude sedět tak jak by mělo c:

Bohužel ještě stále čekám na šicí stroj a moji bábinku, až mi ho poskytne, proto nemám možnosti, jak pohnout se svým plánovaným cosplayem.

Ráda bych alespoň řekla, že se pilně věnuju pletení Doctorovy šály, kterou jsem si vybásnila a prostě jsem ji musela začít plést, ale na tu jsem taky už pár dní nešáhla. Navíc jsem zjistila, že jsem ji začla plést trochu jinak, než by teoreticky měla být. Každá barva, každý pruh jedné barvy by měl být 2x větší, měl by mít dvakrát tolik řad, než má. Takže ji prostě budu muset udělat dvakrát, abych tedy docílila stejné délky. Plus barvy jsou o něco pestřejší a trošičku jiné, než by měly být, ale to je způsobeno tím, že jsem nikde takové odstíny vln ani nenašla.


Moje pletení je naprosto neprofesionální, to musím uznat :D ale, je to můj výrobek a já budu ráda, pokud ji i přese všechno dopletu C: protože prostě Doctorova šála.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama