My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

Hashtag yolo

22. september 2014 at 11:39 | Yuna |  Boring everyday
Ciaossu~

Taknějak můj život poslední týden jde do... někam xD Yun s velkou radostí /yay, because... kdo by nechtěl být doma?!/ zjistila, že ji bacil nějaký bacil a tak se jala žití o samotě doma v přítomnosti prášků, čaje a kapesníků a své postele.
Co si budem vykládat, je to fajn, ale nebýt nemocná, bylo by to lepší. Jakmile ovšem přijdu do školy, nebudu vědět která bije ;-;Budeme to ovšem brát z té lepší stránky. Alespoň jsem zvládla dokoukat hned 4 anime! XD
Toaru Kagaku no Railgun
Haikyuu!
MekakuCity Actors
a Love Stage!!
c: well, konec Love Stage jsem spíš nečekala, jakože... 10 dílů? Vážně? Vážně? To jako musím čekat na další díly bůh ví jak dlouho? So sad.

Yun taktéž zjistila, že je velice šikovná a podařilo se jí ztratil SD kartu z mobilu se všemi písničky + jsem z posledního přeinstalovávání windowsu jaksi ztratila větší část písniček co jsem kdy vůbec měla. Takže to vypadá tak, že budu teď x dní stahovat zpátky všechny písničky, co mě napadnou a co poslouchám, z youtube. Jo, bude to sranda, fakt .-." Proč já toho tolik musím poslouchat?! Let's see... Rockové písničky od různých skupin, anime songy jako openingy a spol, techno, Vocaloidy (a že jich není zrovna málo), k-pop a j-rock a jiné japonské a anglické písničky, které miluju, ale nejdou nikam zařadit... yeah, RIP. (alespoň mám teď 16GB /well, 14,7 nebo nějak tak...podvodníci jedni, převádět to s jiným číslem...pf/ a ne 2GB jako předtím, hue~ Třeba to ještě někdy najdu)

Ale aby toho nebylo málo a protože musím zkazit vše na co sáhnu, jsem velice důvtipně dokázala naformátovat a tím smazat KOMPLETNĚ CELÝ EXTERNÍ DISK (560GB souborů) čítaje celý One Piece a jiné postahované anime, celý SUPERWHOLOCK - všechny dosavadní epizody, x desítek filmů ze kterých jsem jich taktéž hodně neviděla, mých x tisíc postahovaných obrázků, moje povídky a povídky jiných a pro mě nejdůležitější - všechny moje fotky. Všechny vzpomínky jsou teď v prdeli a to jen vinou mé stupidity. Jo, chvíli jsem si pobrečela, hodně pobrečela. Nom, co už s tím, nemá cenu brečet nad rozlitým mlíkem, za blbost se platí, nafotím si fotky nové! >< (alespoň mi zůstaly fotky z advíku ;w;) Při další příležitosti. Myslím, že budu odteď fotit víc než předtím.

Každopádně jsem tedy během mého pobytu doma, kdy jsem se naprosto nudila, alespoň četla /přečetla jsem první díl Stopaře, začala druhý a teď si ještě čtu Mlčení jehňátek/ a objednala nějaké věci /so fricking rich, haha/ a to sice jednu paruku /ehm ehm nebijte mě, já za to nemůžu/ a KONEČNĚ jsem se odhodlala objednat látky na budoucí cosplay, yay \o/ Sice jen za blbé látky zaplatím asi 800 :D ale hmmmm shhhhh~~~ Už se těším až budu moct zase šít ^w^ (jen si musím půjčit šicí stroj)

Vrátila jsem se ke své obsessi nad nightcore, ale teď se k tomu přidal i nightstep, což je vlastně nighcore v coolovějším dubstep podání s lepším rytmem :D yeah I love those things.

Včera jsem naprosto náhodým surfingem na youtube narazila na "His name is Pewdiepie" písničku, zaposlouchala se do youtuberova hlasu a šla ho stalknout. Nom, našla jsem si dalšího youtubera nad kým můžu fangirlit /smích/ Prošla jsem snad půlku nahraných videí a našla dalšího velice cool youtubera a.k.a. Boyinaband, jehož jméno je David a je totálně úžasný a vůbec mi nevadí, že jsem kvůli němu strávila na internetu až moc času dlouho do noc- rána. Má dlouhé vlasy, které by mu mohla jeckterá holka závidět a vůbec je to fajn chlápek s rap + screamo + metal fetišem :D A dobře se poslouchá owo Go check him out if you want ヽ(*⌒∇⌒*)ノ

↑ lovely animation XD

btw, dneska můj blog slaví 3. měsíční narozeniny :D
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama