My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

Comments

1 Pal Pal | Web | 14. september 2014 at 19:52 | React

Mně vždycky zajímá, co jsi dělala c: I když sporadickou blogovou aktivitu naprosto chápu :>

Do zahraničí ani na Advik jsem se tyhle prázdniny nepodívala (ale taky se mi povedlo si je užít), muselo to být fajn~

Zdravý životní styl bych brala taky, ale pravděpodobně bych ho nebyla schopná. Fitko musí být super, bohužel odmítám chodit kamkoliv u nás ve vidlákově a zbytek mám jaksi z ruky. Takže se moje představa zdravého života omezuje na běhání/cyklistiku a pití hodně vody. Bohužel i to málo hravě zazdívá nedostatek spánku a nepříliš ideální stravovací návyky (aneb zhubnout je fajn, ale ne následkem toho, že si nejste schopni uvařit). Držím ti palce C:

Přijde mi, že Doctor Who s osmou sezónou zase trochu zvedlo úroveň (Moffat mi po tom, co vyváděl se zápletkami sezón minulých, začínám vážně vadit) a jsem dost zvědavá, co se z toho vyklube. O Misfits jsem slyšela, ale hádám, že se k nim ještě dlouho nedostanu. (Jinak, pokud chceš další - a velmi kvalitně napsané - obsese, doporučuju Orhpan Black a In The Flesh.)

Letních anime jsem též rozkoukala až moc. Od Tokyo Ghoul jsem čekala víc (plánuju se podívat na mangu, podle tumblru se tam teď dějě dost zajímavých věcí). Haikyuu!! je perfektní, nasadilo sporotvním anime úplně novou laťku. Doufám, že druhá sezóna bude co nejdřív (čteš i mangu?).
Z léta doporučuju Barakamon, Gekkan Shoujo Nozaki-kun a Zankyou no Terror c:

Ze Stopařova průvodce mám právě rozečtený třetí díl. Autorův humor není zas tak úplně můj šálek kafe, ale čte se to dobře. (A připomněla jsi mi, že bych měla zase pokročit v Zeměploše. Má neznalost v tomto ohledu je jednou z věcí, za které se strašně stydím, ale prokrastinaci mi brání v tom to všechno napravit :>).

2 Yuna Yuna | 15. september 2014 at 17:02 | React

[1]: /brečí štěstím/ komentář! ;w;

Spaní je důležité! Já vedu motto "spi, když můžeš" a totálně kašlu na všechny věci okolo. Ačkoliv jsem přes prázdniny naspala denně i 12 hodin, stejně jsem se furt "nepředspala" gosh ze mě by nebyl dobrý biolog...

DrWho... well, mě Moffat spíš strašně mate a přijde mi, že do Doctora vkládá svojí Maffatovskou logiku, která s původnínm Doctorem nemá zdaleka nic společného. Jako například to, že už tady máme další regeneraci Doctora + fakt, že změnil svojí vlastní časovou linii a nezemřel... 6. a hlavně 7. série byla mírně... huhm. Mindfuck. ale stále je to prostě Doctor a budu pokračovat s obsessí.
(okay, podívám se tomu na kloub xD)

Jo, nová anime jsou trnem v oku, když to tak řeknu xD člověk si vždycky něco najde, na co by se rád kouknul a pak to nezvládá (viz. můj případ) takže se na to třeba ani nedívá :"D

muhahaha každopádně jsem ráda že to taky čteš C:

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.