My kokoro goes doki doki when a comment is written
Monthly quote: "Winning is all about looking happier than the other guy." -The Doctor

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel -w-

24. june 2014 at 13:43 | Yuna |  Boring everyday
L-l-l-ladies and gentle-mentle-man~

(/゚Д゚)/ < KOPÍRUJEŠ! )

( ಠ ಠ ) < S-sorray... ;-; )

Chňo (toto velice sofistikované slovo vyjadřuje aktuální pocity autorky článku a taktéž poselství z vesmíru)
Jak já miluju konce školního roku~ Tedy myslím úplné konce školního roku. A když říkám úplné, myslím ten týden, kdy už jsou uzavřené známky a vy se neučíte... Jako třeba dneska! Vstávala jsem o půl osmé, což je o neuvěřitelnou půlhodinu později jak obvykle \o/ (ne ale vážně, od jisté doby, jakmile se dostanete na střední školu, si budete vážit každé prospané minuty navíc. Když se omylem vzbudíte o minutu dřív, než vás vzbudí budík, máte z toho zbytek dne depky a chce se vám spát. Ne, že byste se tak moc učili, ale... no nevím, radši to nebudu moc rozpitvávat :D) ale zase jsem nejela do školy, nýbrž do centra města do minikina na slibovaný film. Šla jsem tam, protože to bolo lacné ( a to je další problém studenta, navíc když se jedná o otaku a třeba cosplayera /ne můj případ, ale dokážu si to představit/ - peníze) a radši než se toulat na hradě obdivující chemické pokusy, které mě můžou vyhodit do vzduchu, to si zajdu do kina.

Po dvou hodinách sledování jsem z kina vycházela s pocitem

"What did I just see?"

Hmmm... Jak ten film popsat...

Chaos.
Jo, to je dostatečně vystihující :D
Ne ale opravdu, bylo to... zajímavé. Neříkám, že by to bylo až tak špatné, za celou dobu se tam dohromady nic nestalo, nebyl to žádný strhující akční film, ani thriller, horor, romantický film ani nic podobného. Vlastně si ani nejsem jistá co to mělo sakra za žánr.
Jednalo se o film, jehož název máte v titulku~ Tento multi-jazykový film byl nadmíru zajímavý, ale asi by si ho někdo jen tak nepustil k odpolednímu kafi. I když možná... no, záleží to na tom, jak moc velcí kritici jste, že ano :D Já jsem poměrně nenáročný člověk a ke štěstí mi stačí málo. Třeba postel. A kafe. Nebo čaj. A dobrá knížka. A twitter. A mít za mazlíčka draka. Stát se pirátem. A... dobře, asi až tak nenáročný člověk nejsem. Ale nechme toho, pointu určitě chápete.

O čem že ten film byl? ehm..uh...jo... já ani vlastně nevím. Ale jeho titulek mluví za vše. Byl o "stoletém staříkovi, co vylezl z okna a zmizel." Celé to nedávalo smysl. Ani trochu. Bylo to tak moc wtf, že to bylo geniální ve svém vlastním stylu. Tak originální, jako koala pojídající bambus... wait, to si s něčím pletu, že? Nevermind...

Takže jo... klidně se na to s klidem podívejte. Jak chcete. Ale varuju vás, pokud očekáváte, že vás to do života nějak obohatí, to se raději koukněte na Titanik. A nebo ne, panebože jenom ať vás nenapadne se dívat na Titanik. Je to dlouhé, o ničem a všichni zemřou. Vlastně ne. Ooops, spoilers. Zapněte si Discovery channel nebo Animal Planet nebo Zoom, pokud se chcete vzdělávat a udělat pro sebe něco. Nebo můžete samozřejmě pokračovat ve svých nudných životech a Tweetovat na Twitteru nebo scrollovat na tumblru nebo co já vím... Nebo se koukněte na Doctora Who! ˇˇ

Bože co to tu plácám...

Sayonara~
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement